






Kjære Julenissen (eller kanskje det er Scrappenissen..??)
Jeg har (mener jeg selv i alle fall) vært veldig snill i år, og som en scrappende mamma jeg er, så ønsker jeg meg noen ting som jeg kan "leke" med på kontoret mitt....
Papirdesign
3ndy papir
Poppydesign - Vibeke Spigseth
Disse norske designerne er og blir i mitt hjerte! Motivene, detaljene, den følelsen disse klarer å formidle i designet sitt er bare "breathtaking".... Jeg som ikke bruker særlig mye engelske tekster, liker så klart godt de norske ordene som er på arkene. Jeg vet at jeg allerede bare kan begynne å glede meg til neste kolleksjon, så jeg må jo bare skrive til nissen om at jeg ønsker meg dem alle sammen... :)
KiwiLane
Åh, som jeg har fått opp øynene for disse, og nå er det bare sånn -vil ha mer og fler!
Jeg ønsker meg veldig disse:

Et fast punkt på min ønskeliste er gavekort på UnikHobby, butikken her jeg bor!! Og det får jeg alltid:) Veldig greit at man kan velge litt selv, og ikke bare stole på julenissen;)
Gleder meg alltid til å shoppe litt etter jul.
Noe av det jeg likte godt inne hos Unik nå er disse nydelige bling swirlene fra Kaisercraft. I mange forskjellige farger!! Disse er jo bare MÅ ha!!

Hver gang jeg er hos UnikHobby MÅ jeg plukke med meg noen av mine favorittark. Til jul skal jeg garantert ha meg en bunke av MAJA ark. UnikHobby har veldig godt utvalg av disse:

For kort tid siden fikk jeg høre om I lowe scrap. Et polsk firma som lager de skjønneste ark!! Jeg digger dem!!! Så kjære kjøre julenisse - en stoooor pakke med noen av disse arkene hadde gledet meg STORT :)



Jeg håper du ikke synes listen min blir for lang, du kjære nissen, men jeg må bare få lov til å ønske meg bitte litte grann fra Papirloftet også... Hvis du vil gjøre det helt enkelt - så sier jeg ja takk til gavekort også

Sjekk de nyhetene fra Websters da:


Jeg lover at jeg skal rydde enda mer i scrappesakene mine, hvis jeg blir den heldige eieren av denne fra Papir i hjertet. Tenk så fint det hadde blitt i sakene mine da:)

Jeg bruker massevis av halvperler - inne hos HeidisHobbtstuggu er det i alle mulige farger!!
Har veldig lyst på:)

Kanskje ikke noen bombe at Prima er øverst på min ønskeliste. Jeg ønsker med dette tagarket! SÅ nydelig

Og disse nydelige blomstene...

Neste på listen er American Craft.
Jeg får heller aldri nok av bokstaver - og de nye fra Tickers er så fine!! Spesielt Bones!

Hos TreL fant jeg disse nydelige stemplene! De ønsker jeg meg veldig...

KortHobby har masse jeg ønsker meg - men denne passer bare så perfekt til steampunk-prosjektet mitt akkurat nå!

Jeg er dypt forelsket i alle produktene til Studio2Mers. Arkene er ufattelig kule, røffe og tøffe. Fargesterke ark med spesielle og spennende design. DIGGBARE. Dette er produsenten som vet å sette fart på kreativiteten til folk.


Andrine og Marens Landhandleri var ukjent for meg inntil for kort tid siden, nå vil jeg ha alle tapene med knallfarger de har i butikken. Men i tillegg til det har de noen flotte stempler jeg ikke har sett andre steder før. Og dette flotte "global oppvarming" stemplet ønsker jeg meg.



Inkido er bredspektret. De har mønsterark som representerer de fleste stiler og grad av fargeentusiasme. De har diggbare mønsterark, og jeg ønsker meg disse.

Cosmo Cricket har en leken og naivistisk stil. De leverer den ene kollekjsonen etter den andre, rålekre er de.
Nå har jeg forelsket meg i et brett chipboards. *vil ha*


Scrapshop har masse flott scrap. Jeg tom turen innom for å finne kule thickers. Og se hva jeg fant. Turkise, glitrebokstaver.


|
1 kommentar:
SÅ masse lekkert!! Håper jeg har vært snill i år, for nå ble plutselig ønskelista mi veldig mye lenger:-) God førjulstid til dere!!
Legg inn en kommentar